Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wrockach

Działalność w roku 2010

Zkończyliśmy realizacje projektów "Większa wiedza - łatwiejsze życie" oraz "Zielone Wrocki" w ramach działania 7.3 "Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Dzięki dofinansowaniu ze środków Uni Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego kwotą 100 000,00 zł udało nam sie zrealizować wiele ciekawych przedsiewzięc. Podsumujmy wiec te działania.

"Większa wiedza - łatwiejsze życie"

Język angielski -  w ramach tego projektu odbyło się 174  godziny zajęć języka angielskiego dla osób dorosłych jak i dzieci. Dzięki zakupowi pomocy edukacyjnych oraz telewizora z kinem domowym mogliśmy zgłębiać tajniki tego języka w nowoczesny i ciekawy sposób

Technologie informatyczne - dbyło się 116 godzin zajęć informatycznych, na których beneficjenci zapoznawali się z obsługa pakietu office. Zakupiono laptopa i inne pomoce edukacyjne.

Kurs kulinarny - kontynuowaliśmy również zajęcia kulinarne, na których panie mogły poznać nowe przepisy i sposoby na przygotowywanie mięs, ryb, sałatek oraz ciast. Do wszystkich zajęć zakupione były niezbędne produkty.

Wyjazdy kultularno - integracyjne -

wspólnie wyjechaliśmy do kina i teatru w Toruniu do opery w Bydgoszczy…

wujazd integracyjny do kida w Toruniu

oraz w Karkonosze

sniezka

"Zielone Wrocki"

Zieleniec - miejsce spotkań

zieleniec

Cztery spotkania integracyjne – na przygotowanym terenie odbyły się imprezy rodzinne: „Wielkie Otwarcie”, „Dzień Dziecka”, „Moja Mama, Mój Tata”, „Pieczony Ziemniak”. Na wszystkie imprezy przy pomocy KGW przygotowaliśmy poczęstunek dla uczestników. Dzieci przygotowały część artystyczną, po której przy muzyce zespołu Miando wszyscy świetnie się bawili do późnych godzin nocnych.

dziecka

Wyjazdy kultularno - integracyjne - wspólnie wyjechaliśmy do kina i teatru w Toruniu do opery w Bydgoszczy oraz w Góry Świętokrzyskie

sw

Wyjazdy sportowo - integracyjne na basen